CARIERE

Eurobac Romania, companie in domeniul amenajarilor interioare, cu o experienta in domeniu de peste 15 ani, cautăm coleg/ă pentru showroom-ul din Oradea.

CONSILIER VANZARI SHOWROOM

Cum vrem sa fii?

– calm, comunicativ, cu putere de convingere
– dornic de a invata si de a acumula cunostinte noi

Ce iti oferim?

– pachet salarial corespunzator performantelor si bonusuri de performanta
– posibilitati de promovare si afirmare reale
– mediu de lucru placut, in showroom modern, in cadrul unei echipe tinere.
Responsabilitati:

– Invata si prezinta caracteristicile specifice produselor comercializate
– Promoveaza imaginea companiei si oferta de produse si servicii
– Gaseste solutiile potrivite in raport cu cerintele clientilor
– Discuta cu toti clientii si le preia datele pentru baza de date
– Participa efectiv la atingerea obiectivelor de vanzari
– Mentine un mediu de lucru curat, profesionist si atractiv pentru client
– Intocmeste documente fiscale si incaseaza contravaloarea acestora
Trimite un email cu CV-ul! Click aici!

MONTATOR USI PARCHET

Cerinte:
– abilitati tehnice;
– Seriozitate, perseverenta, simtul detaliului;
– Experienta in activitati de tamplarie sau montaj usi/parchet reprezinta un avantaj;
– Efectueaza activitati de montare usi si parchet si asigura service-ul acestora;
– Respectarea normelor privind activitatea de manipulare si montaj a produselor

TRIMITE UN MESAJ CU CV

BROWSE...
*Vă rugăm încărcați doar fișierele cu extensii: PDF și maxim 10MB!